De prijswinnende verwisselbare lijsten van Roggenkamp worden gekenmerkt door een uitstekende kwaliteit en voldoen aan de hoogste eisen. Houten klemlijsten klemlijsten van Roggenkamp combineren tijdloos design met een uitgekiende techniek.
Al meer dan 40 jaar produceert de fabrikant Roggenkamp hoogwaardige verwisselbare lijsten in hoogwaardige kwaliteit, gekenmerkt door een tijdloos design, perfecte functionaliteit, stabiliteit en duurzaamheid. Roggenkamp-lijsten hebben eenvoudige, heldere vormen, onafhankelijk van de mode. De oppervlakken van de houten lijsten hebben een neutrale vormgeving en zorgen voor een ongestoord beeld.
Roggenkamp-lijsten hebben verschillende onderscheidingen ontvangen. De laatste keer dat het houten frame de "Design Plus"-prijs kreeg, was in 1999 op de beurs van Frankfurt.
Bij het wisselen van foto's of beelden drukt u licht op de stalen veer, een korte draai en de veer wordt losgelaten of vastgeklikt in het frameprofiel. Het veermechanisme doet ook dienst als hanger en maakt extra inzetstukken tot 5 mm dik mogelijk.
Roggenkamp levert standaard 3 mm vlakglas met geslepen glasranden. Roggenkamp biedt het Mirogard Museum Glass, een speciaal optisch storingswerend antireflecterend glas, aan voor kunstgenot dat trouw is aan het origineel. Het acrylglas is onbreekbaar, licht en beschermt het beeld tegen schadelijke UV-stralen.
algemeen | |
ophanghaak: | verticale en horizontale ophanging |
inlegvel: | inlegvel |
maten | |
sponningbreedte: | 0,6 cm |
sponningdiepte: | 3,5 cm |
andere eigenschappen | |
lijsttype: | houten lijst |
sluiting achterwand: | draaiveer |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
Normaalglas:
Standaardglas met retroflecterend oppervlakte. Naar gelang de fabrikanten heeft het glas een diepte van Je 1,7-2 mm en is verglijkbaar met simpel vensterglas.
Antireflecterend glas:
Deze glas heeft een microgeëtst oppervlakte, die het licht verstrooid en terugkaatsingen verminderd. Het voordeel is minder terugkaatsingen. Het antireflecterend glas heeft echter een mat oppervlakte, die de werking van de kleuren verminderd. Bovendien is antireflecterend glas niet voor lijsten met afstand geschikt en samen met passe-partouts, omdat het glas dan troebel wordt.
Glas van acryl:
Onbreekbaar kunstmatig glas of plexiglas. Omdat het kunstmatig glas beveiligd tegen breken en bijzonder licht is, worden grote formaten vaak met glas van acryl aangeboden. Kunstglas is maar gevoelig voor schrammen, elektrostatisch en zou tegen te veel zon worden beschermd. Plexiglas heeft een goed basisscherm tegen ultraviolet licht.
MIROGARD® museum glas:
Gewoon glas spiegeld ongeveer 8 % van het inkomend licht. Het resultaat zijn minder ongewenste reflecties. MIROGARD® verminderd de reflectie tot lager dan 1 % en garanderd een onvervalst blik op de kunst. Bovendien is MIROGARD® compleet kleurecht. Op deze manier wordt de brillance van het kunstwerk gepresenteerd.