10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Moderne glazen lijst met zilverkleurig metalen clips met hartmotief die met zijn tijdloze elegantie overtuigt. De fotolijst heeft een staander en kan horizontaal of verticaal worden neergezet.
| algemeen | |
| materiaal: | glas |
| staander: | verticale en horizontale ophanging |
| maten | |
| hoogte: | 13,0 cm |
| breedte: | 18,0 cm |
| andere eigenschappen | |
| lijsttype: | fotolijsten |
| fotoformaat: | 13x18 cm |
| productlijn: | lijsten |
| buitenformaat: | 18 x 21,5 x 0,6 cm (HxBxT) |
| gewicht: | 0,71 Kg |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
