10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Hoogwaardige houten lijst voor 10 foto’s in verschillende formaten (2x 10x15 cm, 5x 13x18 cm, 2x 15x20 cm, 1x 20x25 cm). Standaard geleverd met kunststof glas.
| algemeen | |
| materiaal: | hout |
| ophanghaak: | verticale en horizontale ophanging |
| andere eigenschappen | |
| aantal beelden: | 10 |
| fotoformaat: | 10x15, 13x18, 15x20, 20x25 cm |
| gewicht: | 2,00 Kg |
| materiaal achterwand: | MDF (hardboard) |
| lijsttype: | collage fotolijsten |
| buitenformaat: | 36 x 103 x 1,8 cm (HxBxT) |
| productlijn: | Galerierahmen |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |