10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Fotolijst in zilverkleur voor uw mooiste babyfoto. Deze fijn afgewerkte metalen lijst is voorzien van helder glas van hoge kwaliteit en een zwarte fluwelen achterwand, inclusief staander.
| algemeen | |
| materiaal: | metaal |
| ophanghaak: | horizontale ophanging |
| staander: | horizontale ophanging |
| maten | |
| hoogte: | 10,0 cm |
| breedte: | 15,0 cm |
| andere eigenschappen | |
| buitenformaat: | 17 x 17 x 1,5 cm (HxBxT) |
| gewicht: | 0,31 Kg |
| lijsttype: | fotolijsten |
| productlijn: | lijsten |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
