10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Deze fotolijst in de vorm van een bloem is perfect geschikt voor kinderfoto’s en biedt plaats aan een ronde foto met een diameter van 12 cm.
| algemeen | |
| materiaal: | hout |
| staander: | verticale ophanging |
| maten | |
| hoogte: | 12,0 cm |
| breedte: | 12,0 cm |
| andere eigenschappen | |
| materiaal achterwand: | MDF (hardboard) |
| lijstformaat: | 23x23 cm |
| gewicht: | 0,25 Kg |
| productlijn: | lijsten |
| lijsttype: | fotolijsten |
| buitenformaat: | 22 x 22 x 1,2 cm (HxBxT) |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
