10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Stijlvolle fotolijst in glanzende zilverkleur met fijn motief in zilver mat. De hoogwaardige metalen lijst wordt geleverd met helder glas en een zwarte achterwand inclusief staander.
| algemeen | |
| materiaal: | metaal |
| ophanghaak: | verticale en horizontale ophanging |
| staander: | verticale en horizontale ophanging |
| maten | |
| hoogte: | 10,0 cm |
| breedte: | 15,0 cm |
| andere eigenschappen | |
| productlijn: | lijsten |
| buitenformaat: | 15,5 x 20,5 x 1,7 cm (HxBxT) |
| gewicht: | 0,36 Kg |
| lijsttype: | fotolijsten |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
