10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Glanzende metalen fotolijst die overtuigt met zijn tijdloze elegantie. Deze fijn afgewerkte dubbele lijst is voorzien van helder glas van hoge kwaliteit en een zwarte fluwelen achterwand.
| algemeen | |
| materiaal: | aluminium |
| staander: | verticale ophanging |
| maten | |
| hoogte: | 10,0 cm |
| breedte: | 15,0 cm |
| profielbreedte: | 50,00 mm |
| profielhoogte: | 12,00 mm |
| andere eigenschappen | |
| materiaal achterwand: | Velours |
| buitenformaat: | 15,4 x 21 x 1,2 cm (HxBxT) |
| lijsttype: | fotolijsten |
| gewicht: | 0,36 Kg |
| productlijn: | Galerierahmen |
| lijstformaat: | 17x22 cm |
| aantal beelden: | 2 |
| fotoformaat: | 10x15 cm |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
