10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
10% op alles | Tot zondag 31 mei 2026
Geef een persoonlijk tintje aan uw foto's met deze houten lijst in een natuurlijke kleur. Een smal profiel verkrijgbaar in verschillende formaten en geleverd met hoogwaardig glas.
| algemeen | |
| materiaal: | hout |
| ophanghaak: | verticale en horizontale ophanging |
| staander: | verticale en horizontale ophanging |
| maten | |
| hoogte: | 9,0 cm |
| breedte: | 13,0 cm |
| profielbreedte: | 14,00 mm |
| profielhoogte: | 14,00 mm |
| andere eigenschappen | |
| buitenformaat: | 10,7 x 14,5 x 1,4 cm (HxBxT) |
| gewicht: | 0,11 Kg |
| productlijn: | lijsten |
| lijsttype: | houten lijsten |
| manufacturer: | Deknudt Frames N.V., Breestraat 31A, BE 8540 Deerlijk , [email protected] |
Formaat:
Geef a.u.b. voor de maat van het lijst altijd het formaat van uw beeld, en nooit het buitenformaat. Dat geldt ook voor formaten op maat gemaakt.
